Produkty

MegaMagnesium – 400mg

Mega Magnesium + Vitamin B6  – 400 mg
Tento přípravek je unikátní díky použití vysokého obsahu přírodního (organického) hořčíku – laktátu hořečnatého v sypké formě ,rozpuštěním ve vodě vznikne velmi chutný nápoj pomerančové chuti.
Vstřebatelnost je také podpořena vitamínem B6.
Hořčík podporuje normální stav kostí a zubů , činnost nervové soustavy a svalů a proto je doporučován při  prevenci a léčení svalových křečí, dále přispívá k snížení únavy a vyčerpání,podporuje energetický metabolismus.
Vitamin B6 – Pyridoxin  patří do skupiny vitaminů rozpustných ve vodě.
                        Podporuje normální funkci imunitního systému a tím zlepšuje přirozenou obranyschopnost.Dále přispívá k normální psychické a nervové činnosti.Snižuje míru únavy a vyčerpání jelikož napomáhá tvorbě červených krvinek,které roznáší kyslík do celého organismu.
Složení : maltodextrin , laktát hořečnatý – 400 mg , beta karoten,aroma , vitamin B6 – 1,4 mg , stéviolglykosidy , sukralóza , guarová guma.
Dávkování : Smíchejte 1 odměrku s 2 – 3 dcl vody
Nutriční hodnoty : 310 kcal , 0g bílkovin , 75g sacharidů , z toho 0g cukrů , 0g tuků , 0g vlákniny
Balení obsahuje 30 dávek
Množství
Produkt na skladě

Price: 0.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

IMUNOFRUTÍK GUMMIES

ImunoFruitík Gummies rozšířil novou řadu pektinových produktů určených pro děti od 3 let. Obsahuje vitamin C, zinek a echinaceu (Echinacea purpurea) pro podporu imunitního systému. Díky pektinové formě se gummies velmi snadno užívají a výborně chutnají nejen dětem. Produkt neobsahuje živočišnou želatinu, barviva ani náhradní sladidla. Směs imunofruitíků obsahuje šest osvěžujících příchutí: jahoda, citron, pomeranč, hrozen, višeň, grapefruit. I když mají skvělou chuť, jde o doplněk stravy s určeným dávkováním.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Echinacea purpurea, kyselina l-askorbová, citronan zinečnatý, kukuřičný sirup, cukr, voda, látka želírující:pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní příchutě (jahoda, citron, pomeranč, hrozen, višeň, grepfruit), koncentrát z mrkve, koncetrát z maqui berry, kurkuma, inulin

Vitamíny a minerály

v 1 tabletě
Vitamín C 30 mg
Zinek 5 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě
Echinacea 50 mg
Množství
Produkt na skladě

Price: 174.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

VITAMIN B12

Vitamín B12 neboli kobalamin je další z řady ve vodě rozpustných vitamínů skupiny B. Organismus si jej nedokáže vytvořit,proto je člověk odkázán na jeho příjem z potravy. Vitamín B12 je obsažen především v mase a vnitřnostech,rostliny jej prakticky neobsahují.Tento produkt je proto velmi vhodný pro vegetariány,kteří vemají dostatek vitamínu B12 ve stravě.Nedostatek tohoto vitamínu můževést až k chudokrevnosti,typickými příznaky jsou únava,oslabení,pálení jazyka nebo žaludeční potíže.Ani kyselina listová nemůže být bez dostatečného množství tohoto vitamínu využita.Kromě krvetvorby je tento vitamin důležitý také pro správnou činnost nervů,psychickou činnost,snižuje únavu a podporuje imunitu. V jedné tabletě obsaženo 500 mikrogramů vitaminu B12. Okamžitý účinek je zajištěn při vložení tablety pod jazyk, kde se tableta nechá volně rozpustit.

Množství
Produkt na skladě

Price: 165.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

KYSELINA LISTOVÁ

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin skupiny B. Kyselina listová,neboli folát,je důležitá pro optimální dělení buněk,přispívá k normální syntéze bílkovin a napomáhá k přirozenému metabolismu homocysteinu. Přispívá k normální krvetvorbě a ke správné funkci imunitního systému . Folát podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství,proto je suplementace v tomto období velmi vhodná.Užívání kys.listové se doporučuje také ženám cca 3 měsíce před plánovaným otěhotněním.Ženy ,které užívají hormonální antikoncepci mají zhoršené vstřebávání kys.listové ,a proto je pro ně podávání doplňků stravy také velmi vhodné.

Množství
Produkt na skladě

Price: 68.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

VITAMIN C + akční dvojbalení

Tableta obsahuje vitamin C s postupným uvolňováním a výtažek ze šípků,který obsahuje bioflavonoidy,např.rutin a další účinné látky,které zlepšují vstřebávání vitaminu C a brání jeho degradaci. Šípky oplývají hojností vitaminů B14, B2 , P , K, kyseliny nikotinové a také karotenoidů, ze kterých tělo dokáže vyprodukovat vitamin A. Potřeba vitaminu C se zvyšuje zejména při zátězi organismu,stresu,kouření, tělesné námaze nebo v období nepříznivého počasí. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému,napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k optimální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév,kostí,chrupavek,kůže,dásní a zubů.Dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismum činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.

Množství
Produkt na skladě

Price: 142.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

VITAMIN C MIX

Vitamín C MIX obsahuje žvýkací tablety ve dvou osvěžujících příchutích pomeranč a malina a je velmi pohodlný na užívání ,protože nepotřebuje zapíjet.Jedna tableta obsahuje 100 mg vitaminu C, doporučené dávkování je 2-4 žvýkací tablety za den ,a proto je možné  díky postupnému dávkování zabezpečit přísun vitaminu C po celý den. Tento přípravek neobsahuje cukr,je proto vhodný také pro diabetiky .Obsahuje pouze přírodní barviva -beta-karoten a extrakt z červené řepy.Lidský organismus si na rozdíl  od ostatních savců,vitamin C nedovede sám syntetizovat, a proto je závislý na jeho přísunu potravou nebo kvalitními doplňky stravy.Potřeba vitaminu C se zvyšuje zejména při zátěži organismu,stresu,kouření ,tělesné námaze nebo v období nepříznivého počasí . Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému,napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév,kosti,chrupavek,k§že,dásní a zubu. Dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu,činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa a přispívání k regeneraci redukované formy vitaminu E

 

Množství
Produkt na skladě

Price: 103.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

OREGANOVÝ OLEJ

Oreganový olej od VitaHarmony obsahuje 50 mg kvalitního oreganového oleje v denní dávce. Forma měkkých želatinových tobolek zajišťuje jednoduché a příjemné užívání a přesné dávkování účinných látek. Přípravek neobsahuje cukr,umělá sladidla,barviva ani žádné alergeny. Je vhodný pro těhotné i kojící ženy,děti od 3 let i diabetiky. Oreganový olej je doporučován při léčbě kvasinkových ,bakteriálních i plísňových onemocnění.Je ceněn především pro silné antibakteriální , antimykotické, antiparazitární a antioxidační vlastnosti. Oregano podporuje normální trávení (podporuje správné vstřebávání živin z potravy , stimuluje sekreci trávicích enzymů , podporuje pravidelnou stolici ,působí podpůrně při průjmech  nebo zácpách) a funkce žlučníku ( stimuluje vylučování žluči, čimž zajišťuje správné trávení – především tuků).Další úžasnou vlastností oreganového oleje je jeho schopnost podporovat správnou funkci dýchacího systému ( pozitivně působí u infekcí dýchacích  cest , alergií, astmatu apod.) a podporuje přirozené obranyschopnosti (podpora správné  funkci imunitního systému a zvýšení přirozené obranyschopnosti proti infekcím).

Množství
Produkt na skladě

Price: 398.00 CZK

Shipping: 99.00 CZK

BORŮVKY

Přípravek s obsahem extraktu z plodů borůvek, který obsahuje 25% anthokyanů,což je přírodní pigment,který dává borůvkám jejich charakteristickou barvu. Anthokyany obsaženy v borůvkovém extraktu mají antioxidační působení,což znamená že působí proti volným radikálům. Borůvkový extrakt je velmi známý díky jeho vlastnosti podporovat normální stav zraku a přispívat k normální tvorbě kolagenu v lidském oku . Právě proto je tento přípravek obzvláště vhodný pro všechny ,kteří nadměrně zatěžují své oči,například při dlouhodobé práci na počítači nebo sledováním televize.Extrakt z plodů borůvek podporuje normální činnost kapilárních cév a žil a celé cévní soustavy.Tento extrakt také přispívá k udržení normálního trávení a podporuje normální metabolismus glukózy,lipidů a bílkovin,což jsou základní živiny nutné pro správnou funkci celého organismu.obzvláště ženy jistě ocení schopnost borůvek podporovat normální stav vlasů a nehtů. Borůvkový extrakt je také ceněn pro jeho schopnost napomáhat k udržení normální hladiny cukru (glukózy) v krvi.

Množství
Produkt na skladě

Price: 163.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

ČESNEK

Česnek je užíván pro jeho příznivé účinky na cirkulaci krve v cévách ,a tím napomáhá snížit pocit tzv. těžkých nohou.Přispívá také k odolnosti proti dočasnému stresu a udržuje normální funkci jatek.Je určen pro celkové posílení organismu a stimuluje imunitní systém. Česnek podporuje normální činnost srdce a napomáhá udržení přirozené hladiny cholesterolu a krevních lipidů. Latinské  rodové jméno česneku ,,Allium” pochází z keltského slova,,all” , což znamená ,,pálivý”. Bohužel mnoho lidí česnek hůře  snáší v syrovém stavu pro jeho specifické aroma,proto olejové tobolky umožňují pohodlné a diskrétní užívání tohoto přírodního elixíru bez nepříjemného zápachu.

Množství
Produkt na skladě

Price: 86.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Játra jsou největší vnitřní orgán lidského těla. Jednou z řady důležitých funkci jatek je především schopnost odstraňovat nepotřebné látky z organismu, například zbytky léků a jiných toxických látek včetně alkoholu nebo antibiotik. Silymarin je souhrnný název účinných látek,ostropestřce mariánského, latinsky Silybum marianum. Ostropestřec mariánský je především výborným pomocníkem pro játra a detoxikaci. Přispívá k normální funkci a činnosti jater a přispívá k celkovému pročištění organismu. Podporuje rovněž funkci trávicí soustavy.Mezi další benefity této rostliny patří vliv na normální hladinu cukru v krvi,přirozenou obranyschopnost a podporu činnosti srdce.

Množství
Produkt na skladě

Price: 185.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

GIGA BRUSINKY 60 Tablet

Už indiáni  si vážili brusinek pro jejich vyjímečné vlastnosti.Brzy také osadníci a mořeplavci odhalili skutečnou hodnotu rudých bobulí a brusinky se staly lukrativním platidlem ve směnném obchodě. Zrodil se pojem ,,rudé zlato”. Brusinka kanadská je bohatý zdroj vitaminů, bioflavonoidů a dalších  látek s působením na močové ústrojí. Přípravek Giga Brusinky má vysoký obsah přírodního extraktu z koncentrované brusinkové šťávy a brusinkové vlákniny. Jedna tableta je ekvivaletní 7700 mg čerstvých brusinek. Zpomalením rozkladu moči, zvláště u inkontinencí trpících jedinců,omezují také vznik případného zápachu.

Množství
Produkt na skladě

Price: 166.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

ECHINACEA PURPUERA

Původní název vychází z řeckého slova ,,echinos” , neboli ježek, pro tvar květ s bodlinami. Kladný a rychlý vliv této byliny na celý imunitní systém je všeobecně uznávaným faktem. Tato bylina pochází z prérií Severní Ameriky a je starodávnou rostlinou indiánských kmenů. Extrakt z třapatky nachové ( Echinacea purpurea ) se podílí na udržení přirozené obranyschopnosti.Známá je  její schopnost podporovat normální funkci horních cest dýchacích a celého dýchacího systému. Echinacea purpurea přispívá k udržení normální funkce dolních močových cest.

Množství
Produkt na skladě

Price: 204.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

GUARANA

Již po staletí využívají obyvatelé středoamazonské oblasti jedinečných vlastností semen paulinie opojné neboli guarany. Nejdůležitější složkou je kofein,který se oproti kofeinu z kávy vstřebává postupně, působí 6 – 8 hodin. Kofein zvyšuje rychlost a sílu srdečních stahů, podporuje sekreci žaludečních šťáv, tvorbu moči a snižuje srážlivost krve. Složky guarany působí  společně jako stimulanty centrálního nervového systému. Guarana přispívá především ke snížení míry únavy a vyčerpání. Užívání guarany se doporučuje řidičům sedícím dlouhodobě za volantem,studentům při náročném studiu nebo osobám se zvýšenou únavou a potřebou maximální koncentrace. Užívání guarany je bezpečné,není návykové, a proto je guarana stále více ve světě žádaná.

Množství
Produkt na skladě

Price: 163.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

OMEGA 3 180 Tablet

Měkké želatinové tobolky s vysokým obsahem omega3 mastných kyselin, které jsou navrženy speciálně pro děti od 3 let. Omega3 nenasycené mastné kyseliny jsou pro člověka esenciální – to znamená, že si je náš organismus neumí sám vytvářet, ale jsme závislí na jejich příjmu v potravě. Mezi nevýznamnější omega3 patří kyselina eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA). Tyto mastné kyseliny přispívají k udržení normální činnosti srdce. DHA podporuje normální stav zraku a činnost mozku. Příznivého účinku u dospělých se dosáhne při přívodu minimálně 250 mg EPA a DHA denně. Rybí olej je přirozeným zdrojem vitaminů rozpustných v tucích – A, D a E.

Vzhledem k vysoké náchylnosti rybího oleje k oxidaci doporučujeme zvýšení současného příjmu antioxidantů. Mezi nejúčinnější antioxidanty patří například vitaminy C, E, selen nebo zinek. Jedná se o látky, které účinně chrání omega3 mastné kyseliny před znehodnocením oxidací.

Množství
Produkt na skladě

Price: 393.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

ACIDOTIKUM

V minulém století se v průmyslově rozvinutých zemích  výrazně změnilo složení stravy a způsob života lidí. To s sebou přineslo nepříznivé změny ve složení střevní mikroflóry. Abychom se cítili dobře, organismus nesmí být zanesen odpadními látkami. Důležitým orgánem při čištění organismu je tlusté střevo, v němž se likvidují patogenní mikroorganismy . K jejich likvidaci by zde měli fungovat dostatek nám prospěšných mikroorganismů. Přípravek obsahuje dvě ušlechtilé kultury bakterií mléčného kvašení rodu Lactoacillus a Bifidobacterium. Mléčné bakterie jsou hlavní součástí mikroflóry trávicího systému. Patří mezi mikroorganismy lidskému  tělu  vlastní. Zejména užíváním antibiotik,nevhodnými dietami nebo stravováním dochází k úbytku těchto bakterií zažívacího traktu. Proto je vhodné v těchto případech doplnit jejich  deficitní množství z vnějších zdrojů. Žvýkací tabletky Acidotikum bez nutnosti  zapíjení jsou křehké,mimořádně lahodné smetanovo jahodové chuti. Snadno se rozpouští v ústech a chutnají dospělým i dětem. Doporučujeme skladování v suchu a chladu,nejlépe v chladničce a nevystavovat produkt přímému slunečnímu záření či vlhkému prostředí.

Množství
Produkt na skladě

Price: 135.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

SELEN IMUNO

Selen patří mezi stopové prvky a je jedním z nejsilnějších antioxidantů.Obrovský podíl selenu na lidský organismus a jeho kondici spočívá především ve schopnosti bránit poškození buněk v důsledku oxidativního stresu. Selen je důležitou součástí antioxidačních enzymů,které mohou významně redukovat škodlivé chemické reakce. Selen přispívá k normální spermatogenezi ( tvorba spermií) a posiluje imunitní systém.

Množství
Produkt na skladě

Price: 109.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

ZINEK FORTE 100 Tablet

Zinek je minerální látka,která je nezbytně nutná pro široké spektrum funkcí našeho organismu. Je významnou součástí enzymatických systémů,které pomáhají při látkové výměně sacharidů, tuků a proteinů.Jedná se o přírodní antioxidant. Mimo jiné , i díky této vlastnosti zinek podporuje přirozenou funkci imunitního systému a stimuluje obranyschopnosti organismu. Zinek je velmi důležitá mikroživina pro ženský i mužský reprodukční systém- přispívá k normální plodnosti, podporuje udržování přirozené hladiny testosteronu v krvi a podílí se na procesu dělení buněk a syntézy DNA. Zinek přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A , který je nezbytně nutný pro udržení dobrého zraku. Zinek podporuje přírozeně krásný vzhled vlasů,nehtů a pokožky. V neposlední řadě je zinek důležitý pro přirozenou stavu a funkci kosti a syntézu bílkovin

Množství
Produkt na skladě

Price: 98.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

MAGNESIUM CITRÁT

Přípravek je unikátní díky po užití vysokého množství citrátu hořečnatého. Jedná se o hořčík v organické formě, která má výjimečně dobrou vstřebatelnost v lidském organismu. Z přijatého množství se efektivně využije asi 80%. Vstřebatelnost a využitelnost hořčíku je podpořena přídavkem vitaminu B6. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy ,a proto je doporučován jako prevence a léčba při svalových křečích. hořčík napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu a k elekrolytické rovnováze. Hořčík snižuje míru únavy a vyčerpání a podporuje normální psychickou činnost. Pyridoxin patří do skupiny vitaminů rozpustných ve vodě. Podporuje normální funkci imunitního systému, cimž stimuluje přirozenou obranyschopnost. Přispívá k normální psychické a nervové činnosti. Napomáhá normální tvorbě červených krvinek,které přenáší kyslík po celém organismu. Díky tomuto pyridoxinu podporuje snížení míry únavy a vyčerpání

Množství
Produkt na skladě

Price: 189.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

ŽELEZO + KYSELINA LISTOVÁ

 Železo + kyselina listová pro podporu krvetvorby. Železo s kyselinou listovou je unikátní moderní doplněk stravy ve formě dvouvrstvé tablety. Použitá kyselina listová má lepší vstřebatelnost díky použití moderní technologie mikronizace. Elementární mikročásticové železo má vyšší biologickou dostupnost v organismu člověka.

  • Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, čímž pozitivně ovlivňuje přenos kyslíku v těle.
  • Železo, spolu s kyselinou listovou, přispívají k normální funkci imunitního systému, snižují míru únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.
  • Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a podporuje normální krvetvorbu.
Množství
Produkt na skladě

Price: 138.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK

COENZYM Q10 FORTE

Zesílená forma přípravku Coenzym Q10 30mg s vitaminem E ve formě tobolek. Koenzym Q10 neboli ubichinon je látka přirozeně obsažena v buňkách lidského těla,zejména v buňkách aktivních a zátěžových (např. v buňkách srdečního svalu, v mozku, v játrech), kde se účastní procesu  tvorby energie. Koenzym Q10 je částečně přijímán potravou a částečně je produkován přímo v organismu. Schopnost organismu produkovat koenzym Q10 klesá s věkem nebo při zvýšené námaze,proto je vhodná jeho suplementace. Obsažený vítamin E je silným antioxidantem,který chrání buňky před oxidativním stresem. oxidativní stres buněk je důsledkem nerovnováhy antioxidantů a volných radikálů v organismu.

Množství
Produkt na skladě

Price: 247.00 CZK

Shipping: 0.00 CZK